Rejestracja : 81 740 84 20, 22

Gab. Stomatologii: 81 740 84 21

ul. Onyksowa 12

20-582 Lublin

PN - PT 8:00 - 20:00

Sob. 8:00 - 14:00

CENNIK | Redukcja zmarszczek, modelowanie twarzy, powiększanie ust

Proponujemy ambulatoryjne, drobne zbiegi pozwalające utrzymać młode rysy twarzy wbrew upływającemu czasowi. Zbiegi te są niestety w pełni płatne i nigdy nie będą refundowane. Zabiegi kwasem są przeznaczone do wypełniania głębokich zmarszczek trwałych. Natomiast botoks jest dla zapobiegania pogłębiania się zmarszczek mimicznych i ich utrwalania. Zabiegi są bezpieczne , oba preparaty są całkowicie wchłanialne i ich efekt stopniowo zanika. Jest to, wbrew niektórym opiniom, korzystne bowiem w raz z upływem czasu twarz się zmienia i to co jest dobre dzisiaj nie musi być dobre za kilka lat. Odchodzimy od preparatów trwałych. 

PONIŻEJ CENNIK:

Toksyna botulinowa (rozwiń)

By zapobiegać powstawaniu głębokich zmarszczek mimicznych stosujemy iniekcje toksyny botulinowej.Zabieg jest wykonywany ambulatoryjnie i trwa około 15 minut. Metodą płytkiej iniekcji podaje się preparat w miejsca o zwiększonym napięciu mięśniowym lub zwiększonej ruchomości. Typowymi regionami jest czoło i zmarszczki wokół oczu. W efekcie, po kilku dniach, mięśnie ulegają rozluźnieniu, a powodowane nimi zmarszczki skóry spłycają się. Efekt terapeutyczny utrzymuje się przez kilka miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć. Toksynę botulinową stosujemy również przy leczeniu nad potliwości i stanach spastycznych.
Podczas zabiegu, zwykle, wystarczy 50 j by uzyskać efekt redukcji zmarszczek mimicznych.
Stosujemy oryginalne preparaty BOTOX (100j) i Vistabel (50j)
Cena za podanie ! jednostki 20 zł

Kwas hialuronowy- korekcja twarzy (rozwiń)

Korekcja zmarszczek i fałdów skóry, modelowanie policzków, powiększanie ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego.
Zabieg przeprowadzany ambulatoryjnie z zastosowaniem igieł lub kaniuli. Ilość preparatu uzależniona od wielkości korekcji. Zwykle zaczyna się o0d podanie 1 ml do maksymalnie 2 ml w czasie jednej sesji.
Kwas hialuronowy jest preparatem całkowicie wchłanialnym. Po kilkunastu miesiącach nie da się stwierdzić jego obecności w miejscu podania. Efek zabiegu może utrzymać się dłużej ze względu nastymulacje fibroblastów przez kwas i naturalną poprawę skóry.
Iniekcje kwasu hialuronowego można powtarzać co około półtora roku.
Cena podania 1ml wynosi 900 zł . Przy podawaniu jednorazowo większaj ilości cena za 1 ml jest mniejsza.
Stosujemy preparaty TEOSYAL szwajcaeskiej firmy Teoxane z Genewy.