Rejestracja : 81 740 84 20, 22

Gab. Stomatologii: 81 740 84 21

ul. Onyksowa 12

20-582 Lublin

PN - PT 8:00 - 20:00

Sob. 8:00 - 14:00

O nas

MEDICOS  >  O nas

Centrum Medyczne MEDICOS to obiekt o najwyższych standardach obowiązujących w Polsce i Unii Europejskiej dla obiektów ochrony zdrowia. Realizujemy kontrakty z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dysponujemy oddziałem szpitalnym z 16 łóżkami pobytowymi i salą intensywnego nadzoru pooperacyjnego. 

W obiekcie mieści się zespół poradni specjalistycznych, gabinety stomatologiczne, pracownia tomografii komputerowej i RTG, poradnie lekarza rodzinnego, punkt pobrań badań laboratoryjnych, punkt optyczny oraz apteka.

Posiada własny parking i jest w pełni dostosowany dla osób niepełnosprawnych. Bliskie położenie pętli komunikacji miejskiej Osiedla Poręba umożliwia dogodny dojazd ze wszystkich stron miasta. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z Lublina, Warszawy, Polanicy Zdroju.

Chirurgia Jednego Dnia

Chirurgia jednego dnia to procedury operacyjne wykonywane w ramach krótkoterminowej hospitalizacji.  W większości przypadków pacjent przyjmowany jest do szpitala, ma wykonywany zabieg operacyjny i wypisywany jest w ciągu 24 godzin.

PORADNIE SPECJALISTYCZNE

Poradnie specjalistyczne udzielają porad bezpłatnie w ramach umowy z NFZ na podstawie skierowania od lekarza rodzinnego lub specjalisty oraz odpłatnie. Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel medyczny.

Stomatologia

Oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych w ramach umowy z NFZ oraz odpłatnie. Wykonujemy również zabiegów w pełnym znieczuleniu ogólnym.