ico rejestracja ogólna: 81 740 84 20, 22
stomatologiczna: 81 740 84 21, 508 148 749
rezonans magnetyzny: 81 740 84 23, 797 002 484
ico ul. Onyksowa 12
20-582 Lublin
ico PN - PT 8:00 - 20:00
Sob. 8:00 - 14:00

Wybielanie polega na zmianie koloru zębów bez naruszania ich struktury. Wybielaniu ulegają tylko zęby naturalne. Kolor wypełnień i uzupełnień porcelanowych nie ulega zmianie.

Proponujemy wybielanie metodą gabinetową lub domową.

Wybielanie gabinetowe

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie to szybki i skuteczny zabieg idealny dla osób oczekujących natychmiastowego rezultatu.  Stosujemy najnowszej generacji produkty do wybielania lampą Zoom WhiteSpeed . Wybielanie gabinetowe Philips Zoom WhiteSpeed to połączenie zaawansowanej technologicznie lampy Zoom WhiteSpeed i nowoczesnej, zgodnej z normami UE, formuły żelu wybielającego o stężeniu 6% nadtlenku wodoru. Wszystko to zapewnia udowodnioną klinicznie skuteczność wybielania do 8 odcieni w 60 minut, przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa dla zębów. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku preparatów, żel wybielający zawiera dodatkowo amorficzny fosforan wapnia(ACP) i azotan potasu zapobiegające nadwrażliwości i wydłużające czas utrzymywania się efektu bieli.

Jak to działa?

Po dokładnym zabezpieczeniu dziąseł specjalną osłoną, stomatolog nakłada na zęby żel Zoom. Następnie rozpoczyna naświetlanie lampą wybielającą, która podnosi efektywność wybielania o 40% w porównaniu z systemami wybielającymi stosowanymi bez użycia lampy. Po zakończeniu zabiegu w gabinecie pacjent otrzymuje dodatkowo zestaw pielęgnacyjny do kontynuowania wybielania w domu pozwalający na utrzymanie białego uśmiechu.

Domowe wybielanie zębów

Lekarz pobiera wyciski na podstawie których technik w pracowni protetycznej wykonuje indywidualne szyny silikonowe. Pacjent otrzymuje szyny i żel wybielający o mocy dobranej do poziomu nadwrażliwości i oczekiwanego efektu oraz dokładną informację na temat procedury wybielania. Wybielanie domowe trwa średnio 2 tygodnie.

Wybielanie zębów martwych

Preparat wybielający umieszcza się wewnątrz korony zęba, przykrywa opatrunkiem i pozostawia na kilka dni. W zależności od intensywności przebarwienia procedurę powtarza się dwa lub trzy razy.

Umów wizytę telefonicznie ico 81 740 84 21 ico 508 148 749
Lekarze specjaliści
 • Dr n. med. Małgorzata Kulawiak-Kleszcz
  spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją
 • Lek. stom. Monika Modestowicz
  stomatolog ogólny
 • Lek. stom. Monika Włodarczyk
  stomatolog ogólny
 • lek. dent. Karolina Wilczyńska
  spec. protetyki stomatologicznej
 • Lek. dent. Katarzyna Bartoń
  spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją
 • Lek. dent. Karolina Rodak
  spec. stomatologii zachowawczej z endodoncją
 • Lek. stom. Jolanta Matusewicz
  stomatolog ogólny
 • Lek. dent. Anna Obel-Bolibok
  spec. stomatologii dziecięcej
Solidarni z Ukrainą
Czytaj więcej...