Rejestracja : 81 740 84 20, 22

Gab. Stomatologii: 81 740 84 21

ul. Onyksowa 12

20-582 Lublin

PN - PT 8:00 - 20:00

Sob. 8:00 - 14:00

Wybielanie zębów

Wybielanie polega na zmianie koloru zębów bez naruszania ich struktury. Wybielaniu ulegają tylko zęby naturalne. Kolor wypełnień i uzupełnień porcelanowych nie ulega zmianie.

Proponujemy wybielanie metodą gabinetową lub domową.

Wybielanie gabinetowe.

Profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie to szybki i skuteczny zabieg idealny dla osób oczekujących natychmiastowego rezultatu.  Stosujemy najnowszej generacji produkty do wybielania lampą Zoom WhiteSpeed . Wybielanie gabinetowe Philips Zoom WhiteSpeed to połączenie zaawansowanej technologicznie lampy Zoom WhiteSpeed i nowoczesnej, zgodnej z normami UE formuły żelu wybielającego o stężeniu 6% nadtlenku wodoru. Wszystko to zapewnia udowodnioną klinicznie skuteczność wybielania do 8 odcieni w 60 minut przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa dla zębów. W odróżnieniu od innych dostępnych na rynku preparatów żel wybielający zawiera dodatkowo amorficzny fosforan wapnia(ACP) i azotan potasu zapobiegające nadwrażliwości i wydłużające czas utrzymywania się efektu bieli.

Jak to działa?

Po dokładnym zabezpieczeniu dziąseł specjalną osłoną, stomatolog nakłada na zęby żel Zoom. Następnie rozpoczyna naświetlanie lampą wybielającą, która podnosi efektywność wybielania o 40% w porównaniu z systemami wybielającymi stosowanymi bez użycia lampy. Po zakończeniu zabiegu w gabinecie pacjent otrzymuje dodatkowo zestaw pielęgnacyjny do kontynuowania wybielania w domu pozwalający na utrzymanie białego uśmiechu.

Domowe wybielanie zębów.

Lekarz pobiera wyciski na podstawie, których technik w pracowni protetycznej wykonuje indywidualne szyny silikonowe. Pacjent otrzymuje szyny i żel wybielający o mocy dobranej do poziomu nadwrażliwości i oczekiwanego efektu oraz dokładną informację na temat procedury wybielania. Wybielanie domowe trwa średnio 2 tygodnie.

Wybielanie zębów martwych.

Preparat wybielający umieszcza się wewnątrz korony zęba, przykrywa opatrunkiem i pozostawia na kilka dni. W zależności od intensywności przebarwienia procedurę powtarza się dwa lub trzy razy.